KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12019055
nr 1201 9055
Ali Aissaoui
(f. 1961), Sverige
Blandteknik, Komposition. Signerad, daterad 2015. Motivet: 40x30 cm
Ali Aissaoui, svensk-tunisisk målare född 1961.
måndag 3 september 2018
kl 19:07:13